ХТ -туристичний форум України и велофорум Харкова

Полная версия ВходРегистрация

FAQПоиск


Пред. тема | След. тема
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 29 ]
На страницу 1, 2, Bce  След.
Начать новую тему Ответить
Версия для печати

SURLY Cross chek

SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
05.10.2016 23:35 Сообщение
Придибав мене SURLY Cross chek і я не пройшов мимо. Стоковий варіант з американського магазина. Зауваження поки до стокового виноса і підсиділа - уно ну і педалі. Перед покатухою поставив з іншого і підсиділ з сідлом і педалі.
Зважаючи, що ростовка 54 см винос вирішив встановити 130 мм і тут засада винос розрахований під рульову 1 1/8, яка і є в наявності. А по факту потрібно на 1-2мм проставку, щоб зажати винос. Самопал робити з алюмінієвої труби? чи може щось цивілізація придумала? і де його взяти?
Изображение
винос такий,
http://www.ebay.com/itm/Vintage-NOS-NEW ... 1557607677
з його родичем видно йдуть в комплекті, http://www.ebay.com/itm/ITM-COLNAGO-Erg ... 2619325528
Последнее сообщение


Re: SURLY Cross chek

- Ерофей Хабаров
Профиль 
06.10.2016 00:04 Сообщение
Якщо маєте підходящу алюмінієву трубу,то чого б і ні? :yes:


Re: SURLY Cross chek

- Врангель
Профиль 
06.10.2016 00:11 Сообщение
верес писал(а)
Придибав мене

а це що таке?


Re: SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
06.10.2016 06:21 Сообщение
Мій асфальтовий туринг на 28 колесах і 28 резині його буде основне призначення. А так якщо скидаю з нього весь похідний "макіяж" то і міський велосипед. Помаленько буду вдосконалювати. Поки так :D :D :D


Re: SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
06.10.2016 06:22 Сообщение
toni73 писал(а)
Якщо маєте підходящу алюмінієву трубу,то чого б і ні? :yes:

Поки немаю :cry:


Re: SURLY Cross chek

- Ерофей Хабаров
Профиль 
06.10.2016 10:28 Сообщение
верес писал(а)
toni73 писал(а)
Якщо маєте підходящу алюмінієву трубу,то чого б і ні? :yes:

Поки немаю :cry:

Скільки кажете набрати потрібно?1-2 мм?Як варіант виготовити з мягкого алюмінію,з нього зігнути трубку не проблема.


Re: SURLY Cross chek

- Перси Фоссет
Профиль 
06.10.2016 11:02 Сообщение
Поздравляю, породистый.
Про вынос viewtopic.php?f=31&t=315744&p=1687102#p1687102


Re: SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
06.10.2016 19:15 Сообщение
kisa писал(а)
Поздравляю, породистый.
Про вынос viewtopic.php?f=31&t=315744&p=1687102#p1687102

Дякую! Проїхав на ньому за два дні 300 км. Винос на ньому стоїть 80 мм. Ніколи не їздив з бараном на далекі дистанції. На велосипеді стоїть достатньо зручний для туризму руль фірми Сальса. Їхав в основному 3 хватами: за ручки тормозів, за перекладину і за нижній хват(чомусь не дуже зручно, чи може з незвички) під завершення поїздки після 120 км. некомфортні відчуття в кистях рук чого давно не було. Так як їзжу ще на ньому
viewtopic.php?f=23&t=170036&start=120. Рама 56, винос, 5 градусів догори, довжина 100 мм. Кисті рук взагалі не турбують навіть після 200 км. Мій зріст 176 см. розмір рами 54 чи 56 не настільки критичний і вона є нормальною для мене.
Виходячи з Ваших рекомендацій потрібно брати ще коротший винос, а той що взяв на 130 мм. коли повівся на те що писала література стає на нижчій осі витягує дальше кисті напружуючи їх при тривалих поїздках.


Re: SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
06.10.2016 19:18 Сообщение
toni73 писал(а)
верес писал(а)
toni73 писал(а)
Якщо маєте підходящу алюмінієву трубу,то чого б і ні? :yes:

Поки немаю :cry:

Скільки кажете набрати потрібно?1-2 мм?Як варіант виготовити з мягкого алюмінію,з нього зігнути трубку не проблема.

так товщина не більше 2 мм, також вже думав вирізати і зігнути, мабуть так і буде


Re: SURLY Cross chek

- Перси Фоссет
Профиль 
06.10.2016 19:27 Сообщение
:yes: Вот я так и мучился со своим ростом на маленькой раме, пока не догадался короткий вынос взять. Потом та теория срослась :D

А на том Вашем "старом", наверное, другаое ЕТТ (во, какие я слова знаю :D ). При переносе рулей с выносами между рамами нужно учитывать расстояние от уже выставленного седла до руля, и конфигурацию самого руля download/file.php?id=438876&mode=view/DSCI0868.JPG (а баран в верхнем хвате ещё ближе)


Re: SURLY Cross chek

- Генри Гудзон
Профиль 
06.10.2016 20:57 Сообщение
верес писал(а)
toni73 писал(а)
верес писал(а)
toni73 писал(а)
Якщо маєте підходящу алюмінієву трубу,то чого б і ні? :yes:

Поки немаю :cry:

Скільки кажете набрати потрібно?1-2 мм?Як варіант виготовити з мягкого алюмінію,з нього зігнути трубку не проблема.

так товщина не більше 2 мм, також вже думав вирізати і зігнути, мабуть так і буде


Мені підійшла обрізка з алюмінієвого штока вилки (в мене з амортвилки) . Ну , розрізати вздовж прийдеться .


Re: SURLY Cross chek

- Перси Фоссет
Профиль  WWW 
07.10.2016 11:10 Сообщение
З довжиною виносу не все так просто. На фіксі в мене короткий, 60 мм все добре. Коли обкатував шосе, поставив який був 40 ку. Після пари км почало сильно ломати спину, аж здивувався. Поміняв на 80 - відпусило.


Re: SURLY Cross chek

- Перси Фоссет
Профиль 
07.10.2016 13:07 Сообщение
От не піднімаються в мене руки над клавіатурою, щоб писати щось в темі людини яка велосипедом катала Тянь-Шань :shock: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=170036&start=120
Єдине, що можу сказати - Валерій напиши якийсь відгук по експлуатації Брукса (сідла, аксесуарів) в екстримально-екзотичному велотурі. З фото підтвердженнями :D Може я спробую тебе як не просунути в National Geografic :D то викружити знижку (презент?) від офф. представника, га ?!


Re: SURLY Cross chek

- Васко да Гама
Профиль 
07.10.2016 13:45 Сообщение
Бегущая Черепаха писал(а)
От не піднімаються в мене руки над клавіатурою, щоб писати щось в темі людини яка велосипедом катала Тянь-Шань :shock: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=170036&start=120
Єдине, що можу сказати - Валерій напиши якийсь відгук по експлуатації Брукса (сідла, аксесуарів) в екстримально-екзотичному велотурі. З фото підтвердженнями :D Може я спробую тебе як не просунути в National Geografic :D то викружити знижку (презент?) від офф. представника, га ?!

Микола дійсно про це потрібно написати і напишу. Так, як В17 всі дні був в діапазоні температур -3 в горах і в цей же день в долині +32 і до того ж намокав і висихав по декілька разів на день. Що я почав хвилюватись, але шкура витримала не потягнулась в тому числі і моя. :D :D Випадково получилась така фотка, тобі сподобається :D :D Изображение


Re: SURLY Cross chek

- Перси Фоссет
Профиль 
07.10.2016 13:53 Сообщение
верес писал(а)
Микола дійсно про це потрібно написати і напишу. Так, як В17 всі дні був в діапазоні температур -3 в горах і в цей же день в долині +32 і до того ж намокав і висихав по декілька разів на день. Що я почав хвилюватись, але шкура витримала не потягнулась в тому числі і моя. :D :D Випадково получилась така фотка, тобі сподобається :D :D Изображение

:good: Фотка супер!
Можна я її, з твого дозволу, відправлю як затравку "куда нада" ?
Вернуться к началу

Начать новую тему  Ответить
На страницу 1, 2, Bce  След.
Страница 1 из 2 [ Сообщений: 29 ]
Пред. тема | След. тема


Найти
Перейти
 
Полная версия